Formalizada Suministros

Servei de manteniment i de subministrament de productes químics per al correcte funcionament de la piscina municipal de Tona, per tal d’assegurar la continuïtat i el bon funcionament de les piscines municipals i garantir durant la temporada d’obertura al públic de la instal·lació les condicions higienicosanitaries de l’aigua de bany.

Expediente: ES/2025/58

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Tona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 24962000. Adjudicado el 7 abr 2026 a BRAUT EIX AMBIENTAL, S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

25.580
Presupuesto base
51.160
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
24962000
Publicación
24 mar 2026, 05:24
Fecha límite
12 feb 2026, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
BRAUT EIX AMBIENTAL, S.L.
NIF
B63701775
Importe
22.671
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Ajuntament de Tona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 12 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 abr 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament de Tona