Formalizada Servicios

Servei de manteniment dels equips de mesura i telemesura del subministrament d’aigua dels equipaments municipals, excloent la primera instal·lació i posteriors substitucions físiques que corresponen exclusivament a Agbar. Aquesta prestació inclou: • Manteniment preventiu i correctiu dels comptadors i dels equips de telemesura associats. • Proves de recepció amb certificació ENAC. • Subministrament d’equips de telemesura de reposició quan correspongui i segons Agbar. • Coordinació operativa i logística amb Agbar (lliuraments, estocs operatius, incidències, verificacions). • Gestió residus d’equips retirats, un cop lliurats per Agbar transcorreguts els terminis de custòdia Les prestacions objecte del contracte es realitzaran en la forma establerta en el Plec de prescripcions tècniques (PPT). Complementàriament, la finalitat del contracte és fomentar la cura i el respecte pel medi ambient.

Expediente: 2025-SE-O-43

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 50411100. Adjudicado el 14 may 2026 a HIDROMETERING SLU. Se recibieron 2 ofertas.

136.484
Presupuesto base
211.847
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50411100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:50
Fecha límite
30 ene 2026, 14:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
HIDROMETERING SLU
NIF
B44712297
Importe
82.589
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 30 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Abierta 2026-SE-OH-28

Servei de gestió, dinamització i coordinació dels centres de recursos juvenils Mas Fonollar i Rellotge XXI i del Punt d'Informació juvenil de Santa Coloma de Gramenet, amb mesures de contractació socialment responsable.

1.265.396 €

Abierta 2026-SE-OH-28

Servicio para la gestión, dinamización y coordinación de los Centros de Recursos Juveniles Mas Fonollar y Rellotge XXI, así como del Punto de Información Juvenil de Santa Coloma de Gramenet. Éste contrato también tiene como objeto, de manera complementaria, el fomento de la ocupación de las personas jóvenes, de las mujeres y de las personas migradas y del fomento de la perspectiva de género a través del uso de un lenguaje inclusivo y no sexista.

575.180 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament del programari informàtic per a la gestió del servei d'ajut a la llar de l'Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet, amb mesures de contractació socialment responsable.

84.108 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament, instal·lació i manteniment d’un sistema informàtic que doni suport al servei d’atenció domiciliària de l’Ajuntament, amb els objectius que figuren al punt 2 del PPT. Es tracta d’un contracte mixt que conté prestacions de subministraments, el propi programa informàtic, i de serveis, els treballs de consultoria, formació i desenvolupament i configuració, sent la prestació principal el subministrament de l’eina informàtica, que és un 93%, mentre que la part de serveis és un 7%. Complementàriament la finalitat del contracte es promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

40.822 €

Abierta 2026-SE-OS-22

Prestació dels serveis de desenvolupament i manteniment d’una aplicació web destinada a la visualització de les dades relatives al compliment dels plans municipals, d’acord amb les característiques detallades en el PPT.Amb aquesta finalitat, l’empresa adjudicatària haurà de desenvolupar, implementar i optimitzar l’actual model de web municipal de rendició de comptes “Infogovern”, incorporant-hi les millores que requereix aquest contracte, per garantir-ne una millor eficiència, usabilitat i adaptació a les necessitats actuals. Complementàriament és objecte d’aquet contracte promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

29.478 €