Formalizada Servicios

SERVEI DE MANTENIMENT DEL SISTEMA DE PURIFICACIÓ D’AIGUA DE LA FUNDACIÓ URV

Expediente: EXP.NÚM. FURV2025-08

L'objecte del contracte és regular els termes que han de regir la prestació del servei de manteniment del sistema de purificació d'aigua, per part de la Fundació URV (FURV), que s'indica a continuació:\n\nElix® Essential 15 UV - ZLXEV15WW F3SB94540D\n\nLa FURV disposa d´un equip de purificació d´aigua per abastir els laboratoris de l´edifici Centre de Transferència de Tecnologia i Innovació (CTTi) de la FURV, ubicat al Campus Sescelades de la Universitat Rovira i Virgili (URV) de Tarragona. Aquest equip és necessari pel funcionament normal dels laboratoris i de la qualitat de les determinacions que s'hi realitzen. L'aigua per realitzar la preparació de reactius, dilució de mostres i altres operacions inherents a la investigació, no ha de tenir cap substància o element que pogués crear interferències en les determinacions analítiques i és per això que els laboratoris necessiten aquest sistema de purificació d’aigua.\n\nAtès que aquests equips necessiten manteniment preventiu i correctiu pel seu funcionament òptim i correcte és imprescindible realitzar la contractació del servei explicat anteriorment.\n\nCal la contractació del servei de manteniment preventiu i correctiu del sistema de purificació d'aigua durant 4 anys a partir de la data de la signatura del contracte o la que hi figuri en aquest, amb la possibilitat de pròrroga de fins a 1 any més. La data d’inici del contracte està prevista per l’1 de març de 2026.\n\nLa possible referència a marques o models que puguin venir expressats en aquestes condicions s'han d'entendre com a necessàries per respondre a les necessitats plantejades.\n

21.560
Presupuesto base
21.560
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 nov 2025, 17:50

Organismo contratante

Fundacio URV

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 nov 2025
Anuncio de Pliegos 10 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 oct 2025
Anuncio de Formalización 10 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:17

Más licitaciones de Fundacio URV

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta 432026PA1002

Arrendamiento de cuatro fuentes de agua filtrada conectadas a la red, incluyendo su instalación y mantenimiento para la Dirección Provincial del Instituto Social de la Marina de Tarragona y sus Direcciones Locales en L'Ametlla de Mar y La Ràpita.

2.521 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €