Formalizada Servicios

Servei de manteniment del sistema de control d'accés als contenidors de deixalles instal·lats a la Garrotxa

Expediente: X2021004734

El Consell de Presidència del Consell Comarcal de la Garrotxa, en la sessió duta a terme el passat 21 d'abril de 2021, va acordar adjudicar el contracte del \Subministrament i instal·lació d'un sistema de control d'accés als contenidors de deixalles de la comarca\, a l'empresa ID&A SRL, amb CIF núm. IT03412740171 (expedient X2020003126). El contracte s'està desenvolupant d'acord amb les condicions i obligacions estipulades en els Plecs de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques. Tal i com ja es preveia en aquest contracte, és necessari realitzar el manteniment de tots els equips instal·lats, per tal de garantir el correcte funcionament del sistema de control d'accés als contenidors.El Consell Comarcal ha de recórrer a la contractació externa d'aquest servei ja que no disposa de mitjans personals i materials per dur-lo a terme. A més, el servei només pot realitzar-lo l'empresa ID&A TECNOLOGÍAS ECOLÓGICAS AMBIENTALES S.L., que en té l'exclusivitat a tot el territori espanyol.

1.053.309
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
10 ene 2023, 14:40

Organismo contratante

Consell Comarcal de la Garrotxa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 ene 2023
Anuncio de Pliegos 10 ene 2023
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 mar 2022
Anuncio de Formalización 10 ene 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Garrotxa

Abierta X2026001026

Obres d’adequació i reforma del local on s’han d’ubicar el Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa

137.651 €

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta X2026001391

Servei de manteniment dels sistemes d'alarmes d'intrusió i d'alarmes d'incedis i extintors a les seus del Consell Comarcal, SIGMA, CASG i CAG

42.235 €

Abierta X2026001069

Obres - memòria tècnica d'investigació per l'execució de captacions d'aigües subterrànies per als municipis de la Vall del Llierca

61.015 €

En la misma provincia (Girona)