Formalizada Servicios

Servei de manteniment del quadre de comandament ResiCare dins l'àmbit de Sabadell Gent Gran

Expediente: 26SER0925P

Contrato de servicios formalizado por Sabadell Gent Gran Centre de Serveis, SA en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 72267100. Adjudicado el 9 abr 2026 a Bismart Business Intelligence Specialist Services SL. Se recibió 1 oferta.

3.000
Presupuesto base
15.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
72267100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 abr 2026, 10:04
Fecha límite
4 mar 2026, 13:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Bismart Business Intelligence Specialist Services SL
NIF
B65127409
Importe
3.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 abr 2026
Anuncio de Pliegos 10 abr 2026
Fin Plazo Presentación 4 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 9 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 abr 2026, 04:23

Mismo sector y zona (72 en Barcelona)

Abierta CP-2026-24

Servei de manteniment dels armaris automatitzats de dispensació model Omnicell de l’Institut Català d’Oncologia a l’Hospitalet de Llobregat

22.938 €

Abierta TIC/2026/32

L’objecte d’aquest contracte és la realització del servei de desenvolupament de programari que ampliï les prestacions del sistema Genetec existent per a permetre la gestió autònoma de l’accés a la sala d’estudis, oberta 24 hores, de la Biblioteca Vapor Badia de Sabadell. Aquest desenvolupament consistirà en: -Una plataforma web per a la gestió de l’autorització de l’accés a la sala. -Un connector que interactuarà entre la plataforma web de gestió de l’autorització de l’accés i el sistema de gestió Genetec existent (que comunica amb l’equipament físic de la sala) per aconseguir el funcionament requerit. -Una aplicació per a dispositius mòbils. Així com el servei de manteniment i assistència del programari desenvolupat. Els detalls del programari i les condicions del servei d’assistència i manteniment es troben descrits amb detall al plec de prescripcions tècniques.

43.437 €

Abierta 57-26

Serveis de plataforma de seguretat i optimització d'aplicacions web (cdn, waf i protecció ddos) per a Barcelona Activa (Exp. 57-26).

13.650 €

Abierta JIA/2026/198

L’objecte d’aquest contracte de serveis és el desenvolupament informàtic i l’adaptació del mòdul de gestió de compres integrat en l’entorn SAGE200, que permeti gestionar tot el circuit de compres de l’organització —des de la proposta i autorització de comandes fins a la recepció i tramitació de les factures corresponents—, assegurant la seva traçabilitat i integració amb els sistemes de gestió econòmica existents. El contracte inclou igualment la incorporació i configuració d’un gestor documental connectat, que permeti l’arxiu, consulta, circuït de signatures i vinculació automàtica de la documentació generada en els diferents processos de compres, garantint-ne la seguretat i l’accessibilitat; així com el seu manteniment i suport.

70.000 €

Abierta CTON2026000030

El servei integral d’assistència a la tramitació electrònica de l’Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts en l’atenció, suport, resolució d’incidències i consultes de la ciutadania en l’ús de serveis d’administració electrònica oferts per l’Ajuntament mitjançant qualsevol plataforma de tramitació electrònica que es posi a disposició de la ciutadania.

90.082 €

Abierta X2026002981

regulació del procediment per a l’adjudicació del contracte administratiu mixt de subministrament, instal·lació, parametrització (inclou migració de dades) i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada, adaptat al marc normatiu legal i que inclogui la migració de dades, formació i suport d’operacions en cada moment utilitzant les noves tecnologies disponibles. El contracte de subministrament i serveis, inclourà: - El subministrament de les llicències de programari necessàries per a la implantació dels mòduls objecte del contracte, en una plataforma comuna, així com el maquinari vinculat amb els mateixos amb la mateixa finalitat i han d’oferir desplegament flexible. - El servei s’oferirà en modalitat SaaS multi-instància en núvol del proveïdor, amb alta disponibilitat i backup automàtics. - Possibilitat de migrar el sistema a On-premise (en entorns Windows) si l’Ajuntament ho creu necessari. - Els serveis de migració, implantació, parametrització i formació necessaris per poder passar de les solucions actuals a la nova plataforma unificada de manera efectiva, així com els serveis d’infraestructura i suport d’operació necessaris per a la seva explotació en núvols públic durant el període d’execució del contracte, assumint per part de l’adjudicatari tots els costos (emmagatzematge, recursos humans, allotjament, etc.) que pugui implicar oferir el sistema en aquesta modalitat. Les característiques del contracte, així com les condicions en que ha de realitzar-se, venen determinades en el PPT.

70.050 €

Abierta 904612/26

Servei per a la contractació del’actualització de la informació dels polígons d’activitat econòmica (PAE) a l’ÀreaMetropolitana de Barcelona.

80.000 €

Abierta 2026/0011669

Contracte mixt consistent en la solució informàtica (SaaS) de gestió d’expedients per al Servei d’Assistència Jurídica en Recursos Humans de la Diputació de Barcelona

45.454 €

Abierta 2026/0010049

Desenvolupament evolutiu de noves funcionalitats de l’eina tecnològica de censos de mercats municipals, fires locals i mercats de venda no sedentària de la Diputació de Barcelona

30.000 €

Abierta CONTR/2026/0000000553

Servicio de consultoría y asistencia técnica en la función de aprovisionamientos y contratación pública de Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña (Ref: PO106/26)

712.800 €

Más licitaciones de Sabadell Gent Gran Centre de Serveis, SA