Abierta Sin plazo publicado Servicios

SERVEI DE MANTENIMENT DE LES INSTAL·LACIONS D’ELECTROCLORACIÓ I ESTACIONS DOSIFICADORES DE CLOR DEL CAT

Expediente: 002/2026

Es tracta de disposar d’un servei tècnic especialitzat de les instal·lacions d’electrocloració i de les estacions de dosificació de clor, amb la finalitat de garantir el seu correcte funcionament, conservació i compliment de la normativa aplicable. El contracte comprèn, amb caràcter enunciatiu i no limitatiu:  El manteniment preventiu programat de les instal·lacions.  El manteniment correctiu derivat d’avaries o incidències.  L’execució de treballs de millora i adequació funcional dels sistemes.  El servei d’assistència tècnica, tant telefònica com presencial, per a la resolució d’incidències.  El subministrament de materials, recanvis i elements fungibles necessaris per a l’execució dels treballs.  L’elaboració de la documentació tècnica i informes associats a les actuacions realitzades. La finalitat del contracte és garantir el correcte estat de conservació, la disponibilitat i el funcionament òptim de les instal·lacions objecte del mateix, minimitzant les avaries i assegurant el compliment de la normativa sanitària i de seguretat aplicable

534.060
Presupuesto base
534.060
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
18 may 2026, 06:32
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Consorci d'Aigües de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 may 2026
Anuncio de Pliegos 18 may 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 may 2026, 12:10