En evaluacion Servicios

Servei de manteniment de les instal·lacions del CAT, MANCAT25-2 (Lot 6 – Compressors d’aire i xarxes d’aire comprimit)

Expediente: 257/2025

L’objecte del present contracte és poder disposar de contractistes amb els mitjans, el personal en plantilla i la experiència suficient per portar a terme el servei de manteniment dels compressors d’aire i xarxes d’aire comprimit de les instal·lacions del Consorci d’Aigües de Tarragona (en endavant CAT), d’acord als termes descrits a l’apartat 3 del PPT. Les prestacions vinculades al contracte a executar per l’adjudicatari, així com les condicions, requisits d’execució i procediments necessaris que els hi apliquen, estan descrites a l’apartat 3 del PPT i a l’Annex 1 integrant de l’expedient de contractació.

269.664
Presupuesto base
269.664
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 mar 2026, 13:36

Organismo contratante

Consorci d'Aigües de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 jun 2026, 12:14