SERVEI DE MANTENIMENT DE LA SUBSCRIPCIÓ AL PROGRAMARI DE VENDA D’ENTRADES I GESTIÓ DE VISITANTS DE LA CIUTADELLA I EL CASTELL DE LA TRINITAT

Expediente: 2025/007026

És objecte del contracte la prestació del servei de manteniment i/o subscripció d’aplicacions que formen part del programari corporatiu, la finalitat de les quals és la venda d’entrades i el control de visitants de la Ciutadella i el Castell de la Trinitat de Roses, així com donar suport als usuaris que utilitzen aquest programari. Aconseguir aquest objectiu suposa l’execució de diferents tasques, per tant, les que s’exposen tot seguit són enunciatives i no limitatives: 1. Suport i atenció telefònica especialitzada. 2. Plataforma Web amb àrea de clients personalitzada. 3. Actualitzacions de software.

3.335
Presupuesto base
3.335
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Roses, Girona (Cataluña)
Publicación
22 dic 2025, 13:04

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 dic 2025
Anuncio de Pliegos 22 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:21

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

En la misma provincia (Girona)