En evaluacion Servicios

Servei de manteniment de bombes i electrobombes del CAT (2 lots)

Expediente: 313/2025

L’objecte del present contracte és poder disposar de contractistes amb els mitjans, el personal i l’experiència suficient per dur a terme el servei de manteniment correctiu i reparació, a demanda del Consorci d’Aigües de Tarragona (d’ara endavant CAT), de les bombes i electrobombes distribuïdes per les seves instal·lacions, i llistat a l’Annex 1- Relació equips LOT 1 i l’Annex 2 - Relació equips LOT 2. El contracte es planteja en dos (2) lots, d’acord amb el criteri general següent: • LOT 1: inclou les bombes propulsades per motors de potència superior a uns 30 kW. • LOT 2: resta de bombes i electrobombes. Les prestacions tècniques i condicions d’execució del servei es defineixen al Plec de Prescripcions Tècniques (d’ara endavant PPT) vinculat a aquest expedient.

672.000
Presupuesto base
480.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2026, 10:28

Organismo contratante

Consorci d'Aigües de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jul 2026, 12:15