Adjudicada Servicios

Servei de manteniment de 172 estacions meteorològiques automàtiques (EMA) de la xarxa d'estacions meteorològiques automàtiques (XEMA), integrada a la xarxa d'equipaments meteorològics de la Generalitat de Catalunya (XEMEC)

Expediente: SMC-2026-98

Contrato de servicios adjudicado por Servei Meteorològic de Catalunya. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 50532000. Se recibió 1 oferta.

424.276
Presupuesto base
424.276
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50532000
Publicación
18 jun 2026, 14:04
Fecha límite
4 jul 2026, 14:00
Duración
1 año
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2026
Anuncio de Pliegos 18 jun 2026
Fin Plazo Presentación 4 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Servei Meteorològic de Catalunya