Formalizada Servicios

Servei de manteniment camins i vies rurals de titularitat municipal de Constantí

Expediente: 176/2025

L’objecte del contracte és el servei de manteniment pel desbrossament dels marges laterals dels camins i vies rurals de titularitat municipal del terme Municipal de Constantí.\n

32.160
Presupuesto base
32.160
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Constantí, Tarragona (Cataluña)
Publicación
9 jun 2025, 13:30

Organismo contratante

Ajuntament de Constantí

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jun 2025
Anuncio de Pliegos 9 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 jun 2025
Anuncio de Formalización 9 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Constantí

En la misma provincia (Tarragona)