En evaluacion Servicios

Servei de manteniment bianual de les franges perimetrals contra incendis forestals a les urbanitzacions de Quint Mar, Llevantina, Montgavina, Rat Penat, i Garraf II.

Expediente: 2465-000002-003196/2026

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Sitges en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 77200000.

38.964
Presupuesto base
89.617
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
77200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 18:32
Fecha límite
23 jul 2026, 16:30
Duración
2 años
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Sitges

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 23 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (77 en Barcelona)

Abierta 2026AO0120AC

Servicios mantenimiento integral de las zonas ajardinadas gestionadas por Barcelona de Serveis Municipals, S.A. en el Anillo Olímpico de Montjuic

800.897 €

Abierta 534/2026

Constitueix l’objecte del contracte els treballs de manteniment de les franges perimetrals de protecció contra els incendis forestals i de les zones verdes interiors de titularitat municipal (d’ara endavant, zones verdes) de les urbanitzacions d’Arenys de Munt: L’Ajup, Aiguaviva, Collsacreu, La Creueta, Santa Rosa dels Pins i Els Tres Turons.

49.154 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta 2026/1640

Contracte del servei d’esporga de l’arbrat viari de Sant Pol de Mar

44.000 €

Abierta 009_26000055

Servei de gestió dels horts hidropònics horitzontals del projecte “Hort al terrat”, de l’Institut Municipal de Persones amb Discapacitat de l’Ajuntament de Barcelona.

113.699 €

Abierta 2026-105-CL-GOAP

Servei de manteniment integral de les zones enjardinades del Port i Canal de Badalona.

74.546 €

Abierta 26-092

Servei de manteniment dels sistemes de reg per aspersió, difusió i degoteig automàtics i manuals i boques de reg manual municipals de la ciutat de Cornellà, tant els situats en la via pública com els que s’emplacen en dependències municipals (incloses Escoles Bressol i CEIP’s), així com el manteniment de les fonts públiques i ornamental. S’exclouen del present contracte els sistemes de reg dels camps de futbol municipals.En aquest manteniment s’inclou el servei de desinfecció dels emissors de reg i font ornamental.

1.019.968 €

Abierta 3106-4384/2026

El servicio de mantenimiento de los espacios verdes municipales de Esparreguera

1.165.930 €

Abierta CSE/AH01/1101476752/27/PO

Servei d'esporga i tala d'arbres a totes les zones enjardinades de la urbanització de l'Hospital Universitari Vall d'Hebron

52.350 €

Abierta 1/2026

Servicios de conservación y mantenimiento de los elementos que componen las zonas ajardinadas de los espacios de la Vila Universitaria del Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona

299.130 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sitges

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contracte de Servei de fotografia i video de l'Ajuntament de Sitges.

96.200 €

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

Contracte de serveis d'assistència integral a la ciutadania de Sitges en la tramitació administrativa electrònica.

216.000 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

El contrato tiene por objetivo ofrecer servicios de asistencia integral a todos los terceros en el uso de los servicios de administración electrónica del Ayuntamiento de Sitges, así como de los de otras administraciones públicas que el Ayuntamiento requiera.

90.000 €

Abierta 1431-000020-002360/2026

Contracte de subministrament de mobiliari per l'escola de música Montserrat Almirall i la 3a. planta del Centre de Formació d'Adults de Sitges.

42.831 €