Formalizada Servicios

Servei de manteniment, actualització, desenvolupament de noves funcionalitats o millora de les existents i suport per a la web institucional de l’Institut d’Investigació Biomèdica de Girona (IDIBGI), així com d’altres pàgines webs necessàries en el marc de l’activitat investigadora de l’IDIBGI,

Expediente: 202504

Servei de manteniment, actualització, desenvolupament de noves funcionalitats o millora de les existents i suport per a la web institucional de l’Institut d’Investigació Biomèdica de Girona (IDIBGI), així com d’altres pàgines webs necessàries en el marc de l’activitat investigadora de l’IDIBGI,

67.980
Presupuesto base
67.980
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Salt, Girona (Cataluña)
Publicación
18 jun 2025, 14:15

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2025
Anuncio de Pliegos 18 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 jun 2025
Anuncio de Formalización 18 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Abierta IVALUA-2027-1

L’objecte del contracte és la realització dels serveis d’auditoria dels comptes anuals que inclou tots els estats econòmics, patrimonials i pressupostaris que determina el Pla general de comptabilitat sota els que l’entitat presenta els comptes anuals i addicionalment els que s’estableixen a la normativa de comptabilitat pública de la Generalitat en desenvolupament d’aquests, a realitzar amb caràcter anual, així com la realització de l’auditoria de compliment de la normativa d’aplicació, amb caràcter biennal.

21.211 €

Abierta F25.059CN

Serveis d’anàlisis de la fragmentòmica de l’ADN lliure circulant (cfDNA) mitjançant la seqüenciació del genoma complet (WGS) a partir de material procedent de pacients amb carcinoma hepatocel·lular pel projecte de recerca PI25/00197 “Medicina de Precisión No Invasiva en Carcinoma Hepatocelular: Monitorización Dinámica con Fragmementoma de cfDNA y Biomarcadores Sanguíneos para Optimizar la Inmunoterapia (FREESIA)” de la Fundació de Recerca Clínic Barcelona-Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer.

136.500 €

Abierta PCP-2671

Servicio de secuenciación de exomas de DNA purificado de 67 muestras humanas

12.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU DELS ARMARIS D’INFLAMABLES, ARMARIS DE CORROSIUS, VITRINES DE GASOS I CABINES DE BIOSEGURETAT, DIVIDIT EN 2 LOTS, PER A L’INSTITUT CATALÀ DE NANOCIÈNCIA I NANOTECNOLOGIA (ICN2)

80.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

L’objecte del present plec és la contractació del servei de manteniment preventiu dels armaris per a productes inflamables, armaris de productes corrosius (àcids i bases), vitrines de gasos dels laboratoris, cabines d’aspiració, cabines biològiques i braços extractors, situats als edificis de l’Institut Català de Nanociència i Nanotecnologia (d’ara endavant, ICN2) i del CM3.

32.000 €

En la misma provincia (Girona)