Servei de lectura de comptadors de la xarxa del servei d’abastament d’aigua potable del municipi de Terrassa. La prestació essencial del servei consisteix en la visita i visualització del comptador al domicili de lectura, consignant al TPL (terminals portàtils de lectura) l’índex de lectura que senyali el comptador.

Expediente: PO250232

Contrato de servicios anulado por Terrassa Cicle de l'aigua EPEL en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 65500000.

156.560
Presupuesto base
486.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
65500000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:34
Fecha límite
10 feb 2026, 13:15
Duración
1 año

Organismo contratante

Terrassa Cicle de l'aigua EPEL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:37

Mismo sector y zona (65 en Barcelona)

Abierta 2025/000035192

Concessió administrativa de la finca municipal Vapor Gordils de Mataró. Veure clàusula primera del Plec de clàusules Administratives Particulars. Poden participar en aquesta licitació les persones físiques o jurídiques, espanyoles o estrangeres, que tinguin plena capacitat d’obrar, no estiguin incurses en una prohibició de contractar, i acreditin la seva solvència econòmica, financera i tècnica o professional. No poden concórrer a la licitació les persones que hagin participat en l'elaboració de les especificacions tècniques o dels documents preparatoris del present contracte, sempre que aquesta participació pugui provocar restriccions a la lliure concurrència o suposar un tracte privilegiat respecte de la resta de licitadors.

Adjudicada 178/25

Serveis de redacció avantprojecte Subestació Transbadalona, projecte d'adequació de l'actual SE Badalona i projecte de detall de les obres de desplaçament de la xarxa MT de la SE Badalona a la nova SE Transbadalona

298.049 €

En evaluacion CCM 3106-0001/2026

El objeto del contrato es la prestación del servicio de explotación, conservación, mantenimiento, y la prestación complementaria de actuaciones de obras en concepto de reposiciones y mejoras, de las instalaciones del Consell Comarcal del Maresme de abastecimiento de agua potable en alta en el Alt Maresme, de conformidad con lo establecido en el pliego de clausulas administrativas particulares y en los pliegos de prescripciones técnicas

11.959.797 €

En evaluacion 2026_110

Ampliació i actualitzaciódel telecontrol i canvi de la totalitat dels comptadors domèstics existents al municipi d’Argençola ( Anoia) Atesa la necessitat principal dela millora de la xarxa d’abastament d’aigua potable en baixa dels nuclis d’Argençola, Carbassí i Clariana, situats al municipi d’Argençola. Aquesta actuació està enfocada a millorar el funcionament de la xarxa i la seva rendibilitat, i sobretot a detectar els problemes d’excés de consum i de fugues. Aquest objectiu general es subdivideix en els següents objectius específics: • Introducció de comptadors de registre d’aigua i sectorització que permetin millorar la gestió de la xarxa, optimitzar el consum i detectar possibles pèrdues d’aigua o sabotatges. • Actualització del sistema SCADA de control de l’abastament en alta i en baixa.

37.292 €

Anulada PO260009

Servei de lectura de comptadors de la xarxa del servei d’abastament d’aigua potable del municipi de Terrassa

156.600 €

En evaluacion 2025/000036543

El present plec té com a objecte establir les condicions que han de servir de base per a la concessió demanial de l’ús privatiu de la finca de l’antiga Peixateria, situada al carrer Barcelona, núm. 50, de propietat municipal.

2.392 €

Adjudicada 3158/2025

Contracte de serveis d'aigua potable a la urbanització Can Tolrà per emergència

29.922 €

Formalizada 013-26

Substitució de les conduccions d’aigua potable de l’edifici del BCIN

47.560 €

Adjudicada 11139/2025

Licitació del contracte, en règim de concessió, del servei d'abastament d'aigua del municipi de la Garriga

60.376.688 €

En evaluacion CONTR/2025/0000000811

Servei de manteniment integral i explotació de l'estació depuradora d'aigües residuals (EDAR) del Centre operatiu de Rubí (COR) dels Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref:PO23/26)

189.557 €

Más licitaciones de Terrassa Cicle de l'aigua EPEL