Adjudicada Servicios

Servei de la Unitat d’Escolarització Compartida (UEC) de Cambrils.

Expediente: X2025034568

La gestió del servei de la Unitat d'Escolarització Compartida (UEC) de Cambrils segons descripció i condicions descrites al Plec de prescripcions tècniques

595.372
Presupuesto base
595.372
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cambrils, Tarragona (Cataluña)
Publicación
19 ago 2025, 22:28

Organismo contratante

Ajuntament de Cambrils

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 ago 2025
Anuncio de Pliegos 19 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17