En evaluacion Servicios

Servei de la gestió de residus

Expediente: 10/2026

Servei de la gestió de residus que son generats a les dependències de l’edifici de la Fundació Institut de Recerca contra la Leucèmia Josep Carreras ubicat dins del Campus Can Ruti

539.858
Presupuesto base
539.858
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 jun 2026, 20:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jun 2026
Anuncio de Pliegos 1 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Abierta IVALUA-2027-1

Servei d’auditoria financera i de compliment de la legalitat a Ivàlua

39.615 €

Abierta IVALUA-2027-1

L’objecte del contracte és la realització dels serveis d’auditoria dels comptes anuals que inclou tots els estats econòmics, patrimonials i pressupostaris que determina el Pla general de comptabilitat sota els que l’entitat presenta els comptes anuals i addicionalment els que s’estableixen a la normativa de comptabilitat pública de la Generalitat en desenvolupament d’aquests, a realitzar amb caràcter anual, així com la realització de l’auditoria de compliment de la normativa d’aplicació, amb caràcter biennal.

21.211 €

Abierta F25.059CN

F25.059CN - SERVEIS D’ANÀLISIS DE FRAGMENTÒMICA DE L’ADN LLIURE CIRCULANT MITJANÇANT LA SEQUENCIACIÓ DEL GENOMA COMPLET PEL PROJECTE DE RECERCA PI25/00197, EN FUNCIÓ DE LES NECESSITATS, PER A LA FUNDACIÓ DE RECERCA CLÍNIC BARCELONA- INSTITUT D'INVESTIGACIONS BIOMÈDIQUES AUGUST PI I SUNYER (FRCB-IDIBAPS).

163.800 €

Abierta F25.059CN

Serveis d’anàlisis de la fragmentòmica de l’ADN lliure circulant (cfDNA) mitjançant la seqüenciació del genoma complet (WGS) a partir de material procedent de pacients amb carcinoma hepatocel·lular pel projecte de recerca PI25/00197 “Medicina de Precisión No Invasiva en Carcinoma Hepatocelular: Monitorización Dinámica con Fragmementoma de cfDNA y Biomarcadores Sanguíneos para Optimizar la Inmunoterapia (FREESIA)” de la Fundació de Recerca Clínic Barcelona-Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer.

136.500 €

Abierta PCP-2671

Servicio de secuenciación de exomas de DNA purificado de 67 muestras humanas

12.000 €

En la misma provincia (Barcelona)