Formalizada Servicios

Servei de la coordinació pedagògica del projecte d’incentivacions tecnològiques Robotseny i coordinació de les jornades amb els centres escolars a finals de curs

Expediente: 2026/1253

Contractació del servei de coordinació pedagògica del projecte d’incentivacions tecnològiques Robotseny i coordinació de les jornades amb els centres escolars a finals de curs

16.362
Presupuesto base
16.362
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Sant Celoni, Barcelona (Cataluña)
Publicación
6 jul 2026, 12:52

Organismo contratante

Ajuntament de Sant Celoni

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jul 2026
Anuncio de Pliegos 6 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 jul 2026
Anuncio de Formalización 16 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jul 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Celoni

En la misma provincia (Barcelona)