Formalizada Servicios

Servei de gestoria i assessorament laboral de l'Ajuntament de l'Ampolla

Expediente: 687/2025

L'objecte del contracte és la prestació dels serveis de gestoria i assessoria laboral per a I’Ajuntament de l’Ampolla acord amb les necessitats de l'entitat\ncontractant.\nAquesta gestoria i assessoria laboral comprèn la totalitat de serveis i actuacions necessaris per a donar compliment a les obligacions de I’Ajuntament en l'àmbit\nlaboral .

32.480
Presupuesto base
32.480
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Ampolla, l', Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 ago 2025, 10:30

Organismo contratante

Ajuntament de l'Ampolla

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 ago 2025
Anuncio de Pliegos 25 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 ago 2025
Anuncio de Formalización 25 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de l'Ampolla

En la misma provincia (Tarragona)