Formalizada Servicios

Servei de gestió i publicació en línia de col·leccions digitals hemerogràfiques i de documentació textual

Expediente: 2025030866

Contractació del servei de gestió i publicació en línia de col·leccions digitals hemerogràfiques i de documentació textual del Servei de Gestió Documental, Arxius i Publicacions.

9.787
Presupuesto base
9.787
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
14 ago 2025, 16:36

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 ago 2025
Anuncio de Pliegos 14 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 ago 2025
Anuncio de Formalización 14 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)