Formalizada Servicios

Servei de gestió i inserció de publicitat als mitjans de comunicació escrits, audiovisuals i digitals per a la promoció turística de la Costa Brava i Pirineu de Girona i els productes, en concret de la campanya \Bojos per tornar-nos a veure\ a tot el territori català, estatal i internacional

Expediente: 2020/264

Contractació d'una agència de mitjans que durà a terme els serveis de disseny de l'estratègia i pla de mitjans del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, la negociació de les tarifes i descomptes, la contractació dels espais publicitaris, i l'anàlisi i seguiment de la campanya publicitària \Bojos per tornar-nos a veure\.

360.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2021, 12:15

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2021
Anuncio de Pliegos 22 abr 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 jun 2020
Anuncio de Formalización 22 abr 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:14

Más licitaciones de Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

12.900 €

Formalizada 2026/237

Subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari DAM (Digital Asset Management) per a la gestió i publicació en línia de l’arxiu fotogràfic i audiovisual del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077). Categoria 3 del SDA

80.000 €

Adjudicada 2026/310

Contractació del subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari amb funcionalitats ENTERPRISE per a la gestió virtual (app mòbil i web) d’esdeveniments tals com workshops i networkings, entre d’altres, que organitza Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077), Categoria 3 del SDA

12.000 €

Formalizada 2026/178

Subministrament en la modalitat de rènting d’una furgoneta nova pel Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

38.400 €

Formalizada 2025/525

Subministrament de material tècnic audiovisual en règim de lloguer, així com del servei tècnic, logístic i de muntatge i desmuntatge per accions que organitza el Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

480.000 €

En la misma provincia (Girona)

Abierta 2026/2899

Obres de “restauració del tram de les espitlleres de la muralla medieval del Rec del Molí de Castelló d’Empúries”

119.507 €

Abierta 2026/10/1403

És objecte d’aquesta contractació per lots, el servei de Bus de Nit a les Fires de Girona per l’any 2026, des dels municipis adherits al Pla de serveis d’assistència tècnica en matèria de joventut i que han sol·licitat el servei del projecte comarcal Bus de Nit,a les Fires de Girona: Aiguaviva, Bescanó, Bordils, Canet d’Adri, Celrà, Cervià de Ter, Flaçà, Fornells de la Selva, Juià, Madremanya, Salt, Sant Gregori, Sant Joan de Mollet, Sant Jordi Desvalls, Sant Julià de Ramis, Sant Martí Vell, Sarrià de Ter, Vilablareix, Viladasens i Sant Martí de Llémena, Llagostera, Cassà de la Selva, Llambilles i Quart.

50.380 €

Abierta 82/2026

El contracte té per objecte el subministrament d’una unitat compacte d’aire condicionat per a l’Espai Port (Moll d’en Balleu, s/n). El contracte també inclou el transport, la retirada de l’equip existent malmès, la instal·lació i posada en marxa del nou equip destinat a substituir la bomba de calor existent.

49.591 €

Abierta X2026000382

Execució del projecte de millora dels vials de diferents zones de Maçanet de Cabrenys

315.004 €

Abierta 2026/516

subministrament i muntatge dels equips de climatització i ventilació a l'edifici El Triangle i al taller de reutilització, al Centre de Tractament de Residus de l'Alt Empordà

169.620 €