Formalizada Administrativo especial

SERVEI DE GESTIÓ I EXPLOTACIÓ DEL BAR DEL PAVELLÓ POLIESPORTIU I PRESTACIÓ DE SERVEIS COMPLEMENTARIS DE NETEJA I MANTENIMENT DE LES INSTAL·LACIONS; RESERVA, VENDA, CONTROL D’ENTRADES I GESTIÓ D’ACCÉS A LES PISTES DE PÀDEL ANNEXES AL PAVELLÓ.

Expediente: 1785/2026

L’objecte del contracte és la gestió i explotació del Bar de propietat municipal (que inclou la sala del bar, la barra, així com les instal·lacions del bar-cafeteria, petita zona de magatzem i la zona de la terrassa de 15 m2 situada davant d’una de les entrades principals del bar) i prestació d’altres serveis complementaris com la del servei de neteja i manteniment del mateix, així com dels lavabos que es troben al costat del bar i la gestió del control de reserves, venda d’entrades i gestió de l’accés (obertura i tancament) per a la utilització de les pistes de pàdel annexes al Pavelló

4.489
Presupuesto base
4.489
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Otro procedimiento
Lugar de ejecución
Santa Margarida i els Monjos, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 jul 2026
Anuncio de Formalización 30 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Margarida i els Monjos

En la misma provincia (Barcelona)