Formalizada Servicios

SERVEI DE GESTIÓ I DINAMITZACIÓ DELS EQUIPAMENTS JUVENILS DE CAL BADIA, LA KASERNA I EL SERVEI DEL PUNT MUNICIPAL D'INFORMACIÓ JUVENIL DE L’AJUNTAMENT D’IGUALADA

Expediente: 40/2026

Servei de gestió i dinamització dels equipaments juvenils de Cal Badia, la Kaserna i el servei del punt municipal d'informació juvenil de l'Ajuntament d'Igualada

374.924
Presupuesto base
374.924
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Igualada, Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 11:00

Organismo contratante

Ajuntament d'Igualada

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 ago 2026
Anuncio de Formalización 3 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 12:13