Formalizada Servicios

Servei de gestió i confecció de nòmines mitjançant l’aplicació SIGEP, gestió laboral i assessorament tècnic en matèria de personal

Expediente: X2025002819

L’objecte del contracte és el servei de gestió i confecció de nòmines mitjançant l’aplicació SIGEP, gestió laboral i assessorament tècnic en matèria de personal de l’Ajuntament de Cassà de la Selva.\nEn el servei s’hi inclou l’assessorament i suport al servei de RH de l’Ajuntament en matèria de personal, així com la gestió administrativa laboral (nòmines, documents de cotització i declaracions tributàries).

93.312
Presupuesto base
93.312
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
30 sep 2025, 11:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 sep 2025
Anuncio de Pliegos 30 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 ago 2025
Anuncio de Formalización 30 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)