Abierta Sin plazo publicado Servicios

SERVEI DE GESTIÓ DELS PERFILS CORPORATIUS DE FACEBOOK, INSTAGRAM, X (TWITTER) i TikTok

Expediente: 2026/25-EG626

Per tal de donar una més i major difusió de les activitats populars, esdeveniments esportius o per a qualsevol acte que s’organitzi des del PMET, es fa necessari contractar la prestació del servei de gestió dels seus perfils corporatius de les xarxes socials, com Facebook, Instagram, X (Twitter), TikTok. El servei s’haurà de coordinar entre la direcció i la supervisió dels tècnics responsables en comunicació del Departament de Comunicació Corporativa de l’Ajuntament de Tarragona.

44.000
Presupuesto base
44.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 abr 2026, 14:20
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 abr 2026
Anuncio de Pliegos 13 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:12

Más licitaciones de Patronat Municipal d'Esports de Tarragona

Abierta 2026/60-EG626

SUBMINISTRAMENT D’ESTELLA FORESTAL, AMB DESCÀRREGA PNEUMÀTICA, PER DONAR SERVEI A LA CALDERA DE BIOMASSA DE LA PISCINA OLÍMPICA “SYLVIA FONTANA”

154.440 €

Abierta 2026/59-EG626

SUBMINISTRAMENT DE COBERTA TÈRMICA I EQUIP D’ENROTLLAMENT DESPLAÇABLE DE LA PISCINA OLÍMPICA “SYLVIA FONTANA

137.253 €

Abierta 2026/59-EG626

La justificació del contracte és la necessitat d'automatitzar el sistema de coberta tèrmica de la piscina Sylvia Fontana per millorar l’eficiència dels recursos humans, reduir la càrrega operativa associada a la seva manipulació diària i incrementar l'eficiència energètica de la instal·lació. Aquesta intervenció optimitzarà les instal·lacions, millorant-ne el funcionament i reduint els costos d'explotació derivats de les tasques manuals actuals. A més, permetrà garantir una prestació més eficient i sostenible del servei, assegurant unes condicions òptimes d'ús de la piscina durant tot l'any. • Integració amb els elements existents (sureres), eliminant tasques addicionals. • Millora de l’eficiència energètica i sostenibilitat del recinte.

137.253 €

Abierta 2026/45-EG626

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER A L'EXECUCIÓ DE GIMNÀS, ZONA D'AIGÜES I VESTIDORS DE L'EQUIPAMENT DE LES PISCINES PÚBLIQUES MUNICIPALS DE SANT PERE I SANT PAU.

2.065.222 €

Abierta 2026/39-EG626

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER A LA CONSTRUCCIÓ D’UN EQUIPAMENT AL CAMP DE RUGBI SITUAT A L’ANELLA MEDITERRÀNIA, DESTINAT A VESTIDORS, ÚS SANITARI, ESPAI D’ATENCIÓ MÈDICA I ALTRES ESPAIS TÈCNICS

635.732 €

En la misma provincia (Tarragona)