Servei de gestió del Casal d'estiu de lleure

Expediente: 772/2025

Servei de Casal d'estiu per infants d’edats compreses entre els 3 i els 12 anys (nens i nenes escolaritzats entre P3 i 6è. de primària).

97.246
Presupuesto base
97.246
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Llançà, Girona (Cataluña)
Publicación
15 abr 2025, 15:02

Organismo contratante

Ajuntament de Llançà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 abr 2025
Anuncio de Pliegos 15 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Llançà

En la misma provincia (Girona)