Formalizada Servicios

SERVEI DE GESTIÓ DE LA BOTIGA DE MARXANDATGE DE MERCATS DE TARRAGONA SA

Expediente: 4/2026

El present contracte té per objecte la prestació del servei de gestió integral de la botiga de marxandatge de Mercats de Tarragona, incloent la venda de productes, el control i la reposició d’estocs, la coordinació amb proveïdors, l’atenció al públic, la coordinació d’inventari de materials durant tota la campanya, compres a proveïdors, aplicació d’estratègies de venda i màrqueting, entre d’altres. L’objecte del contracte es troba detallat en la Clàusula 1 del present Plec de Clàusules Administratives Particulars.

144.000
Presupuesto base
144.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 13:22

Organismo contratante

Mercats de Tarragona, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 jun 2026
Anuncio de Formalización 16 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 08:35

Más licitaciones de Mercats de Tarragona, SA

Abierta 09/2026

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT DE CASETES I/O ESTANDS DE FUSTA, HAIMES I CARPES, PEL MUNTATGE DE FIRES I ESDEVENIMENTS GESTIONATS PER L'EMPRESA MERCATS DE TARRAGONA, SA, MITJANÇANT PROCEDIMENT DE L'ACORD MARC.

104.657 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta 07/2026

PLEC DE CLÀUSULES ADMINISTRATIVES QUE REGEIXEN PER LA CONTRACTACIÓ MIXTA DE LA PRESTACIÓ DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D’ELEMENTS PEL MUNTATGE DE LA SEGONA EDICIÓ DE LA FIRA MARIDA DE TARRAGONA DE L’ANY 2026

13.020 €

Abierta 08/2026

PLEC DE CLÀUSULES ADMINISTRATIVES QUE REGEIXEN PER LA CONTRACTACIÓ MIXTA DE LA PRESTACIÓ DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D’ELEMENTS PEL MUNTATGE DE LA PRIMERA FESTA DEL ROMESCO DE TARRAGONA DE L’ANY 2026

41.106 €

Abierta 07/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Segona Edició de la Fira Marida 2026, organitzada per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova.

10.850 €

En la misma provincia (Tarragona)