En evaluacion Servicios

SERVEI DE GESTIÓ D’AUDITORIES EXTERNES DE LES CERTIFICACIONS

Expediente: 58/2026

L’objecte del concurs és la realització de les auditories internes i consultoria en els sistemes indicats a cada un dels lots, i en el cas del lot 4, oferir el servei de consultoria en ciberseguretat, el servei tindrà una durada de 3 anys.

55.355
Presupuesto base
39.315
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 abr 2026, 19:40

Organismo contratante

Consorci d'Aigües de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 abr 2026
Anuncio de Pliegos 28 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 may 2026, 12:11