Abierta Sin plazo publicado Servicios

servei de fotografia i vídeo per a cobrir actes de comunicació, rodes de premsa, esdeveniments corporatius així com per realitzar sessions fotogràfiques de l'Ajuntament de Roda de Berà

Expediente: 3221/2026

L'objecte d’aquest contracte és el servei de fotografia i vídeo per a cobrir actes de comunicació, rodes de premsa, esdeveniments corporatius així com per realitzar sessions fotogràfiques de l'Ajuntament de Roda de Berà. A l'efecte d'aquest contracte, s'entén per sessió la cobertura fotogràfica i/o videogràfica, i la realització i producció de treballs fotogràfics i audiovisuals d'un acte o esdeveniment. Es requereix la cobertura dels actes i esdeveniments puntuals d'interès municipal que es desenvolupin al llarg de l'any, els quals seran prèviament planificats o comunicats pel Servei de Comunicació de l'Ajuntament. El servei haurà d'incorporar criteris d'enfocament periodístic per tal de documentar els esdeveniments amb rigor informatiu i capacitat de síntesi, facilitant-ne la difusió institucional i mediàtica. D’acord amb la Disposició Addicional 41 de la LCSP i l’article 11 de la llei de propietat intel·lectual les prestacions objecte de contracte tenen la consideració de prestacions de caràcter intel·lectual per considerar-se obres derivades.

78.298
Presupuesto base
78.298
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Roda de Berà, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 jul 2026, 16:52
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Berà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jul 2026
Anuncio de Pliegos 16 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Berà

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta CSS. MT-15024-C2

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres corresponents al projecte constructiu. Semaforització i millora de la senyalització de passos de vianants a la C-31. Cunit. Clau: MT-15024-C2

2.335 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Abierta AT26158_O

OBRES DE REPARACIÓ DE LA SOLERA I PARETS DEL DIPÒSIT INSTITUT PERE MATA

244.724 €