Formalizada Servicios

Servei de fotografia i vídeo en els actes, jornades i fires que organitza/participa el Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida (2 lots)

Expediente: 2024/125-5

L’objecte del contracte és el servei de fotografia i el servei de vídeo per als actes, jornades i fires que organitza o hi participa el Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida.

124.950
Presupuesto base
59.976
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Lleida, Lleida (Cataluña)
Publicación
2 dic 2025, 12:58

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 dic 2025
Anuncio de Pliegos 2 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 sep 2025
Anuncio de Formalización 2 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:09

Más licitaciones de Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida

En evaluacion 2026/57-326

Servei de manteniment, actualització i millora del Sistema d'Informació Socioeconòmica Local (OBSERVATORI 231) de la demarcació de Lleida

91.588 €

En evaluacion 2026/57-326

Servei de manteniment, actualització i millora del Sistema d'Informació Socioeconòmica Local (OBSERVATORI 231) de la demarcació de Lleida. Concretament, el manteniment, l'actualització i la millora del software, les bases de dades, els indicadors i els informes de l’Obsevatori 231 que inclouen informació socioeconòmica local, de tots els municipis de les comarques de Lleida

45.794 €

Formalizada 2025/28-340

Arrendament dels espais i serveis amb la Fira internacional de Barcelona per la participació de la Diputació de Lleida al Gastronòmic Fòrum de Barcelona (Exp. 2025/989-340)

8.936 €

Formalizada 2025/101-362

arrendament d’espais i serveiscomplementaris amb la Fundació Fira de Lleida per als següents certàmens firals: - SANT MIQUEL GASTRONÒMIC del dia 27 al 29 de setembre de 2025 - AGROBIOTECH, del dia 25 al 27 de novembre de 2025. - MUNICIPALIA, del dia 21 al 23 d´octubre de 2025

67.797 €

Formalizada 2025/121-446

Prestació dels serveis de consultoria i assessorament al Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida (en endavant, Promoció Econòmica) i als ens locals que Promoció Econòmica determini, per a l’obtenció de finançament provinent dels Fons Europeus inclosos en el Pla de Recuperació i Resiliència (Next Generation EU) o d’altres fons i programes europeus, que estiguin alineades amb el Projecte Estratègic per a la Transformació Econòmica de les Terres de Lleida, Pirineu i Aran (2020-2027), els objectius de la Agencia Compartida 2035 o en el marc de qualsevol altre àmbit o prioritat estratègica que Promoció Econòmica consideri adient.

128.697 €

En la misma provincia (Lleida)

Abierta 1595/2026

Servei de menjador escolar de l’escola Espluga de Serra, curs 2026-2027

25.957 €

Abierta 2113/2026

Prestació del servei de càtering per al menjador de l’Escola Bressol Municipal «Era Cunhèra» de Vielha. El servei comprèn l’elaboració diària dels àpats a les instal·lacions pròpies de l’empresa contractista i el seu transport en línia calenta fins a l’escola bressol, mitjançant els recursos tècnics adequats, així com totes les actuacions necessàries per garantir la correcta prestació del servei, d’acord amb la normativa vigent.

126.324 €

Abierta 001/2026/7202/I266

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de la climatització de la Biblioteca Pública de Tàrrega, mitjançant la substitució dels equips existents per nous sistemes d’alta eficiència energètica, concretament el subministrament de 6 equips independents segons les disposicions previstes a la pàg. 20 i ss del projecte

209.081 €

Abierta 001/2026/7506/I261

1. Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega, aprovat definitivament per la Junta de Govern Local, d’acord amb les determinacions, prescripcions, plànols, pressupost i resta de documents que integren el projecte. 2. L’actuació comprèn, entre d’altres: • la substitució del sistema de control existent; • la renovació dels autòmats programables (PLC); • la implantació d’una arquitectura redundant d’alta disponibilitat; • la renovació de la xarxa de comunicacions mitjançant fibra òptica; • la implantació del sistema de supervisió, control i gestió; • l’actualització del sistema de control de l’EBAR de Tàrrega; • la implantació de sistemes de comunicació redundants i segurs; • la integració de les instal·lacions existents amb el nou sistema; • la posada en servei, proves, parametrizació i legalització de les instal·lacions; • la formació del personal municipal quan sigui procedent; • el lliurament de la documentació final prevista en el projecte. 3. L’objecte contractual es correspon íntegrament amb el definit en el projecte aprovat.

257.617 €

Abierta 25/VC-0011/27

Servicio de jardinería de la Dirección Provincial del Instituto Nacional de la Seguridad Social de LLeida

3.450 €