Adjudicada Servicios

Servei de formació i monitoratge en criança positiva «Programa per a famílies» de Dipsalut (pm09)

Expediente: 2026/68

Servei de formació per a famílies: realització de sessions de formació en criança positiva i bon tracte infantil per a persones que estan exercint un rol parental i educatiu i servei de monitoratge destinat als infants

996.008
Presupuesto base
755.447
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
25 may 2026, 14:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 may 2026
Anuncio de Pliegos 25 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 sep 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 12:14

Más licitaciones de Organisme Autònom de Salut Pública de la Diputació de Girona

En la misma provincia (Girona)