Formalizada Servicios

Servei de formació de l’Aula d’idiomes consistent en la realització de diferents cursos estructurats per nivells i llengües segons les sol·licituds tramitades pels ciutadans de Maçanet de la Selva amb la finalitat de promoure la formació permanent en el municipi d’acord amb la Llei 3/1991, de 18 de març, de formació d’adults i la Llei orgànica 8/1985, de 3 de juliol, reguladora del dret a l’Educació.

Expediente: X2026002535

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Maçanet de la Selva. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80580000. Adjudicado a Alba Brugués i Serra. Se recibieron 2 ofertas.

35.924
Presupuesto base
114.956
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80580000
Publicación
27 jul 2026, 16:11
Fecha límite
29 jul 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Alba Brugués i Serra
NIF
41644774P
Importe
35.748
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 29 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva