Adjudicada Servicios

Servei de disseny i elaboració de l’Anuari Estadístic de Santa Coloma de Gramenet de conformitat amb el model de l’última versió de l’Anuari publicada al web municipal i d’acord amb les característiques establertes al PPT. Complementàriament és objecte del contracte promoure la igualtat de tracte amb la no discriminació entre dones i homes.

Expediente: 2026-SE-OSA-09

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79822500. Adjudicado a Sociocoop Al Detall, Coop. V.. Se recibieron 5 ofertas.

19.799
Presupuesto base
43.558
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79822500
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 jun 2026, 20:00
Fecha límite
10 jul 2026, 15:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Sociocoop Al Detall, Coop. V.
NIF
F72546088
Importe
14.400
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación 10 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Abierta 2026-SE-OH-28

Servei de gestió, dinamització i coordinació dels centres de recursos juvenils Mas Fonollar i Rellotge XXI i del Punt d'Informació juvenil de Santa Coloma de Gramenet, amb mesures de contractació socialment responsable.

1.265.396 €

Abierta 2026-SE-OH-28

Servicio para la gestión, dinamización y coordinación de los Centros de Recursos Juveniles Mas Fonollar y Rellotge XXI, así como del Punto de Información Juvenil de Santa Coloma de Gramenet. Éste contrato también tiene como objeto, de manera complementaria, el fomento de la ocupación de las personas jóvenes, de las mujeres y de las personas migradas y del fomento de la perspectiva de género a través del uso de un lenguaje inclusivo y no sexista.

575.180 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament del programari informàtic per a la gestió del servei d'ajut a la llar de l'Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet, amb mesures de contractació socialment responsable.

84.108 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament, instal·lació i manteniment d’un sistema informàtic que doni suport al servei d’atenció domiciliària de l’Ajuntament, amb els objectius que figuren al punt 2 del PPT. Es tracta d’un contracte mixt que conté prestacions de subministraments, el propi programa informàtic, i de serveis, els treballs de consultoria, formació i desenvolupament i configuració, sent la prestació principal el subministrament de l’eina informàtica, que és un 93%, mentre que la part de serveis és un 7%. Complementàriament la finalitat del contracte es promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

40.822 €

Abierta 2026-SE-OS-22

Prestació dels serveis de desenvolupament i manteniment d’una aplicació web destinada a la visualització de les dades relatives al compliment dels plans municipals, d’acord amb les característiques detallades en el PPT.Amb aquesta finalitat, l’empresa adjudicatària haurà de desenvolupar, implementar i optimitzar l’actual model de web municipal de rendició de comptes “Infogovern”, incorporant-hi les millores que requereix aquest contracte, per garantir-ne una millor eficiència, usabilitat i adaptació a les necessitats actuals. Complementàriament és objecte d’aquet contracte promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

29.478 €