Formalizada Servicios

Servei de disseny i dinamització d’un taller de creació cinematogràfica adreçat a joves de 16 a 20 anys, promogut pels serves educatius de la Filmoteca de Catalunya, equipament cultural adscrit a l’Institut Català de les Empreses Culturals.

Expediente: ICEC-2026-398

Contrato de servicios formalizado por Institut Català de les Empreses Culturals. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 8 meses. Categoría CPV 80000000. Adjudicado el 21 may 2026 a les minúscules. Se recibió 1 oferta.

12.000
Presupuesto base
36.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80000000
Publicación
31 mar 2026, 12:04
Fecha límite
17 abr 2026, 17:00
Duración
8 meses

Adjudicación

Adjudicatario
les minúscules
NIF
G23859499
Importe
12.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 21 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 may 2026, 06:22

Más licitaciones de Institut Català de les Empreses Culturals