Abierta Sin plazo publicado Servicios

Servei de direcció d’execució i redacció del programa de control de qualitat, col·laboració tècnica de redacció de projecte, elaboració d’auditoria econòmica complerta de les promocions d’habitatge situades al carrer Marroc 134 (Illa Nubiola), Encarnació 13-17 (Casetes d’Encarnació), Arbeca 25-27, 31-39 i 43-45 (Bon Pastor J1-J2-J3), Tallada 9-21 (Bon Pastor I2), Av. Paral·lel 100-102B (Antic Teatre Talia), Gaspar Casadó 21 (Gaspar Casadó), Mare de Déu del Coll 101-109 (Vallcarca FR3), Perez del Pulgar s/n (Trinitat Vella 18.02) promogudes per l’Institut Municipal de l’Habitatge i Rehabilitació de Barcelona, dividit en 8 lots, Expedient 25-076.

Expediente: 25/076

Servei de direcció d’execució i redacció del programa de control de qualitat, col·laboració tècnica de redacció de projecte, elaboració d’auditoria econòmica complerta de les promocions d’habitatge situades al carrer Marroc 134 (Illa Nubiola), Encarnació 13-17 (Casetes d’Encarnació), Arbeca 25-27, 31-39 i 43-45 (Bon Pastor J1-J2-J3), Tallada 9-21 (Bon Pastor I2), Av. Paral·lel 100-102B (Antic Teatre Talia), Gaspar Casadó 21 (Gaspar Casadó), Mare de Déu del Coll 101-109 (Vallcarca FR3), Perez del Pulgar s/n (Trinitat Vella 18.02) promogudes per l’Institut Municipal de l’Habitatge i Rehabilitació de Barcelona, dividit en 8 lots, Expedient 25-076

2.657.841
Presupuesto base
236.277
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 13:06
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Barcelona

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €