En evaluacion Servicios

Servei de direcció de l’obra per a l’execució del Projecte, que ha de completar la urbanització del polígon de Puigtió i permetre que les seves parcel·les adquireixin la condició de solar. Comprèn la direcció de l’execució de les obres de millora del paviment, enllumenat, senyalització, xarxa d’aigües residuals, xarxa contra incendis i de la xarxa d’abastament d’aigua del polígon de Puigtió.

Expediente: X2026002461

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Maçanet de la Selva. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 71240000.

95.000
Presupuesto base
95.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71240000
Publicación
24 jul 2026, 14:04
Fecha límite
22 jul 2026, 16:00
Duración
1 año

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 jul 2026
Anuncio de Pliegos 24 jul 2026
Fin Plazo Presentación 22 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva