Formalizada Servicios

Servei de dinamització juvenil de l’Espai Jove l’Escorxador de Cassà de la Selva

Expediente: X2025003828

Constitueix l’objecte del contracte la prestació del servei de dinamització juvenil de Cassà de la Selva per a l’Espai Jove l’Escorxador adreçat als joves d’entre 12 i 29 anys, ambdues edats incloses. El servei es basa en dissenyar, planificar i dinamitzar l’Espai Jove l’Escorxador, actuar com a informador juvenil al Punt d’Informació Juvenil i dinamitzador de les activitats als centres de secundària i d’altres activitats en coordinació amb l’Àrea de Joventut.

104.556
Presupuesto base
104.556
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
29 ene 2026, 12:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 ene 2026
Anuncio de Pliegos 29 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 dic 2025
Anuncio de Formalización 29 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)