Formalizada Servicios

Servei de Dinamització Juvenil

Expediente: 3385/2025

Servei de dinamització de l’equipament municipal Espai Jove, dels centres educatius i en medi obert adreçat a la població jove del municipi d’entre 12 i 29 anys.

88.983
Presupuesto base
88.983
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cunit, Tarragona (Cataluña)
Publicación
3 sep 2025, 10:32

Organismo contratante

Ajuntament de Cunit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2025
Anuncio de Pliegos 3 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 ago 2025
Anuncio de Formalización 3 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08