Formalizada Servicios

SERVEI DE DINAMITZACIÓ, CULTIU, MANTENIMENT I SEGUIMENT DELS HORTS MUNICIPALS D’IGUALADA

Expediente: 45/2026

Servei de dinamització, cultiu, manteniment i seguiment dels horts municipals d'Igualada

53.760
Presupuesto base
53.760
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Igualada, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 may 2026, 15:28

Organismo contratante

Ajuntament d'Igualada

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 may 2026
Anuncio de Pliegos 25 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 jul 2026
Anuncio de Formalización 6 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 ago 2026, 12:13