Formalizada Servicios

Servei de cronometratge, direcció de curses i altres serveis auxiliars per a esdeveniments esportius a l’estació d’esquí i muntanya de La Molina (Ref: POS29/25)

Expediente: CONTR/2024/0000000788

Servei de cronometratge, direcció de curses i altres serveis auxiliars per a esdeveniments esportius a l’estació d’esquí i muntanya de La Molina (Ref: POS29/25)

99.651
Presupuesto base
99.651
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
25 sep 2025, 12:33

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 sep 2025
Anuncio de Pliegos 25 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 sep 2025
Anuncio de Formalización 25 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya

En la misma provincia (Girona)