Anulada Concesión de servicios

SERVEI DE CREACIÓ ARTÍSTICA I EXHIBICIÓ DE L’ESPECTACLE MUSICAL DE “TERÀPIA DE SHOCK”

Expediente: CCS12026000056

L’objecte del contracte és el servei de creació artística i exhibició de l’actuació musical del grup “Teràpia de Shock” la nit del 4 al 5 de setembre, dins la programació de Festes del Tura 2026 que es duran a terme del 4 al 8 de setembre. Les necessitats a satisfer amb aquesta contractació s’exposen a l’informe tècnic i memòria de contractació emès pel responsable del contracte.

18.000
Presupuesto base
18.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
17 ago 2026, 11:08

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 ago 2026
Anuncio de Pliegos 17 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)