Adjudicada Servicios

servei de coubicació, connexió i manteniment del material de difusió de la senyal de radiodifusió en freqüència modulada (FM) de l'emissora de ràdio municipal, des del centre emissor autoritzat, així com el transport i difusió de la senyal

Expediente: 2025019956

servei de coubicació, connexió i manteniment del material de difusió de la senyal de radiodifusió en freqüència modulada (FM) de l'emissora de ràdio municipal, des del centre emissor autoritzat, així com el\ntransport i difusió de la senyal

30.554
Presupuesto base
30.554
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
24 sep 2025, 10:58

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 sep 2025
Anuncio de Pliegos 24 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 sep 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)