Formalizada Servicios

Servei de Coordinació i Logística del Festival MOT

Expediente: CCS12025000062

L’objecte d’aquest Plec de Clàusules Particulars (PCAP) és l’establiment de les condicions que regiran l’adjudicació, per part de l’ Ajuntament d’Olot, del contracte de serveis i de Coordinació i Logística del Festival MOT d’acord amb les característiques i els requisits exigits en el present document i en el Plec de Prescripcions Tècniques (PPT).\n\nAquest contracte comprèn els lots següents:\nLot 1: Coordinació del Festival MOT\nLot 2: Gestió d’autors i moderadors convidats i logística de transport, acomodació i manutenció dels mateixos.

174.768
Presupuesto base
60.060
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
12 nov 2025, 14:34

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 nov 2025
Anuncio de Pliegos 12 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 nov 2025
Anuncio de Formalización 12 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)