Adjudicada Servicios

Servei de coordinació, assessorament i gestió de la Fira de l'Arròs de Pals

Expediente: 903/2025

L’objecte del contracte és el servei de coordinació, assessorament i gestió de la Fira de l’Arròs a Pals (en endavant, la Fira), d’acord amb les condicions i característiques que figuren en el PCAP i en el PPT reguladors de l’exp.núm.903/2025.

24.000
Presupuesto base
24.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Pals, Girona (Cataluña)
Publicación
27 ago 2025, 13:20

Organismo contratante

Ajuntament de Pals

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 ago 2025
Anuncio de Pliegos 27 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Pals

En la misma provincia (Girona)