Abierta 17 sep 2026 (14d 18h) Servicios

Servei de control i prevenció de la legionel·la per els diferents centres de treball de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A., d’acord amb les especificacions contingudes en aquest document i en conformitat amb el que estableix el Reial decret 487/2022, de 21 de juny, pel qual es fixen els requisits sanitaris per a la prevenció i el control de la legionel·losi.

Expediente: 2026-16

Contrato de servicios publicado por Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 90920000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 17 sep 2026.

70.920
Presupuesto base
70.920
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
90920000
Publicación
2 sep 2026, 10:04
Fecha límite
17 sep 2026, 23:59 (14d 18h)
Duración
1 año

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 17 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Más licitaciones de Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA

Abierta 2026-024

Servei d'assistència tècnica a l'Unitat de Prevenció de Riscos Laborals de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A.

68.217 €

Abierta 2026-024

Amb el present contracte es pretén cobrir la necessitat de dotar de major infraestructura la Unitat de Prevenció de Serveis Mediambientals de la Selva, NORA S.A. comptant amb un servei extern de suport i assessorament tècnic en l’àmbit de la Prevenció de Riscos Laborals. La Unitat de Prevenció ha de disposar dels mitjans adequats i estar suficientment capacitada considerant l'operativa diària de la societat i la seva activitat, la qual trobant-se dins del sector de la recollida i gestió de residus té un nivell potencial de sinistralitat elevat, tenint en compte l’ús de maquinària pesant, manipulació constant de residus i l’exigència física del servei a realitzar per part dels treballadors. La correcta gestió preventiva és vital a fi d’evitar situacions de risc i accidents per part del personal i incidències en les instal·lacions de la societat.

34.108 €

Prevista 2026-010

Serveis de suport i manteniment de la solució ERP basada en Microsoft Dynamics 365 Business Central de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA NORA, SA.

Adjudicada 2026-028

Contractació del subministrament de llicències informàtiques i manteniment integral del software de recursos humans “Factorial”

13.536 €

Adjudicada 2026-028

Contractació del subministrament de llicències informàtiques i manteniment integral del software de recursos humans “Factorial”

13.536 €