Formalizada Servicios

Servei de control d'execució i qualitat del servei, facturació, gestió diària d'incidències i peticions així com d'assistència tècnica per a l'optimització i racionalització del servei de neteja de l'Escola Municipal de Música de Girona

Expediente: 20210015

L'objecte del contracte és el servei de control d'execució i qualitat del servei, facturació, gestió diària d'incidències i peticions així com d'assistència tècnica per a l'optimització i racionalització del servei de neteja de l'Escola Municipal de Música de Girona gestionat per l'OALEMG, en els termes establerts pel plec de clàusules administratives i el plec de prescripcions tècniques que regeixen el contracte, així com la pròpia oferta presentada per part de l'empresa adjudicatària.

1.001
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
5 sep 2022, 08:47

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 sep 2022
Anuncio de Pliegos 5 sep 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 sep 2022
Anuncio de Formalización 5 sep 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:11

Más licitaciones de Organisme Autònom d'Educació Musical de Girona

En la misma provincia (Girona)

Abierta 2026/2899

Obres de “restauració del tram de les espitlleres de la muralla medieval del Rec del Molí de Castelló d’Empúries”

119.507 €

Abierta 2026/10/1403

És objecte d’aquesta contractació per lots, el servei de Bus de Nit a les Fires de Girona per l’any 2026, des dels municipis adherits al Pla de serveis d’assistència tècnica en matèria de joventut i que han sol·licitat el servei del projecte comarcal Bus de Nit,a les Fires de Girona: Aiguaviva, Bescanó, Bordils, Canet d’Adri, Celrà, Cervià de Ter, Flaçà, Fornells de la Selva, Juià, Madremanya, Salt, Sant Gregori, Sant Joan de Mollet, Sant Jordi Desvalls, Sant Julià de Ramis, Sant Martí Vell, Sarrià de Ter, Vilablareix, Viladasens i Sant Martí de Llémena, Llagostera, Cassà de la Selva, Llambilles i Quart.

50.380 €

Abierta 82/2026

El contracte té per objecte el subministrament d’una unitat compacte d’aire condicionat per a l’Espai Port (Moll d’en Balleu, s/n). El contracte també inclou el transport, la retirada de l’equip existent malmès, la instal·lació i posada en marxa del nou equip destinat a substituir la bomba de calor existent.

49.591 €

Abierta X2026000382

Execució del projecte de millora dels vials de diferents zones de Maçanet de Cabrenys

315.004 €

Abierta 2026/516

subministrament i muntatge dels equips de climatització i ventilació a l'edifici El Triangle i al taller de reutilització, al Centre de Tractament de Residus de l'Alt Empordà

169.620 €