Abierta 21 sep 2026 (19d 7h) Servicios

Servei de control de plagues a l'aparcament Monestir del carrer Vallès 13 de sant Cugat del Vallès

Expediente: 5596/2026

Contrato de servicios publicado por SPM Promocions Municipals de Sant Cugat del Vallès, SA (PROMUSA) en Barcelona. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 90922000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

6.000
Presupuesto base
16.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
90922000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 10:04
Fecha límite
21 sep 2026, 14:00 (19d 7h)
Duración
5 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 19 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (90 en Barcelona)

Abierta 20262149

Servei de neteja de les dependències de l'Escola Guerau de Peguera de Torrelles de Foix.

40.510 €

Abierta 08045021/2026/02

Servei de neteja de l’Institut Estela Ibèrica

61.783 €

Abierta 2025/0005336

Els serveis de consultoria objecte d’aquest contracte son els següents: • Assessorament energètic i ambiental. • Gestió documental per al manteniment i renovació del Distintiu de Garantia de Qualitat Ambiental (DGQA). • Gestió documental relativa al càlcul de la petjada de carboni i al programa d’acords voluntaris per a la reducció de gasos amb efecte d’hivernacle (GEH). • Elaboració i gestió del programa de gestió de residus del CCCB. • Elaboració del procediment o guia de recopilació de les dades per part dels diversos serveis del CCCB.

72.800 €

Abierta X2026003085

servei de neteja i manteniment de la xarxa de clavegueram municipal de Sant Joan de Vilatorrada, d’acord amb les determinacions del present plec de clàusules administratives particulars i del plec de prescripcions tècniques. La descripció de les funcions principals i característiques de les tasques a realitzar estan descrites i definides en el PPT.

48.516 €

Abierta CTTE1239

Serveide recollida i selecció de tèxtil i calçat, logística de contenidors i recollida a domicili a la ciutat de Barcelona, a través de la inserció de col·lectius en situació d’exclusió social

529.604 €

Abierta EQUAC-2026-69

El contracte té per objecte el subministrament de contenidors i el serveis de recollida, transport, tractament, eliminació i gestió dels diferents residus que es generen de l'activitat que realitza EQUACAT S.A. al Canal Olímpic de Catalunya. Es tracta per tant d'un contracte mixt, en els termes previstos a l'art. 18 LCSP.

61.536 €

Abierta 2026/0003765

Servei de lloguer i transport de contenidors de residus vegetals i altres residus provinents dels jardins de diversos recintes de la Diputació de Barcelona, dividit en 2 lots.

97.921 €

Abierta 347/2026

Servicio de limpieza del edificio ocupado por la Inspección Provincial de Trabajo y Seguridad Social de Barcelona y la Inspecció de Treball de Catalunya.

322.105 €

Abierta 202600000196

Trabajos de limpieza de portales y zonas interiores de los inmuebles de uso no privativo, responsabilidad del INVIED O.A. en bloque de viviendas no enajenables en la calle CID 3 de Barcelona.

3.975 €

Abierta CTTE1167

Servei d'assessorament de Conseller de Seguretat en matèries perilloses per Grup TERSA

6.455 €

Más licitaciones de SPM Promocions Municipals de Sant Cugat del Vallès, SA (PROMUSA)