Formalizada Servicios

Servei de control de plagues

Expediente: 3351/2025

Servei de control de plagues (conegut també com la triple D, desratització, desinsectació i desinfecció) als edificis i equipaments de titularitat municipals així com en espais públics sensibles, tant amb un control periòdic, com en actuacions puntuals davant d'incidències concretes ja sigui als equipaments com a la via pública.

28.980
Presupuesto base
28.980
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cunit, Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 jul 2025, 10:40

Organismo contratante

Ajuntament de Cunit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jul 2025
Anuncio de Pliegos 8 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 jul 2025
Anuncio de Formalización 8 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11