Formalizada Servicios

SERVEI DE CONTRACTACIÓ DE LA PÒLISSA D’ASSEGURANCES DE RESPONSABILITAT CIVIL GENERAL I PATRIMONIAL PER A LA FUNDACIÓ URV

Expediente: Exp.Núm. FURV2025-04

L’objecte del contracte és el servei de contractació, per part de la FURV, com a prenedora, d’una companyia d’assegurances que garanteixi les conseqüències econòmiques derivades de la responsabilitat patrimonial i civil que, segons la normativa legal vigent, correspongui directament, mancomunada, solidaria o subsidiària a la FURV per danys corporals i materials i les seves conseqüències directes, així com els perjudicis econòmics purs, no conseqüència de danys materials i/o corporals previs, causats per acció o omissió de terceres persones durant l’exercici de la seva activitat, i també la responsabilitat civil professional dels seus tècnics en plantilla. L’assegurador ha d’indemnitzar l’assegurat amb les condicions, exclusions, límits i termes d’aquest plec per les responsabilitats següents:\na) Imposades a la FURV legalment tant si la normativa jurídica esta en vigor a la presa d’efecte de la pòlissa o ho està durant la vigència de la pòlissa.\nb) Que corresponen a l’assegurat en l’exercici de la seva activitat administrativa, així com en l’explotació, ús i utilització de mitjans materials i patrimonials, amb independència del títol jurídic que posseeixi.\nc) Derivades del normal o anormal funcionament del servei públic prestat.\nL’activitat de la FURV és com a centre de transferència de tecnologia e innovació i centres de recerca amb realització de treballs d’investigació i recerca en tots els àmbits d’activitat de la FURV i prestació de feines i serveis a tercers.\nCPV: 66516000-0 Serveis d’assegurances de responsabilitat civil

20.000
Presupuesto base
20.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2025, 14:23

Organismo contratante

Fundacio URV

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2025
Anuncio de Pliegos 12 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 jun 2025
Anuncio de Formalización 12 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:19

Más licitaciones de Fundacio URV

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta 432026PA1002

Arrendamiento de cuatro fuentes de agua filtrada conectadas a la red, incluyendo su instalación y mantenimiento para la Dirección Provincial del Instituto Social de la Marina de Tarragona y sus Direcciones Locales en L'Ametlla de Mar y La Ràpita.

2.521 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €