En evaluacion Servicios

servei de ConsultoriaEnergètica per impulsar la Transició Energètica als equipaments que gestiona la Direcció General de Prevenció, Extinció d'Incendis i Salvaments (en endavant DGPEIS) del Departament d'Interior i Seguretat Pública de la Generalitat de Catalunya, per a l'any 2026.

Expediente: IT-2026-435

Contrato de servicios en evaluación por Departament d'Interior i Seguretat Pública. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 71314300.

39.934
Presupuesto base
79.868
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71314300
Publicación
26 jun 2026, 14:04
Fecha límite
20 jul 2026, 16:00
Duración
1 año

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 jun 2026
Anuncio de Pliegos 26 jun 2026
Fin Plazo Presentación 20 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Departament d'Interior i Seguretat Pública