Formalizada Servicios

SERVEI DE CONSULTORIA JURÍDICA I TÈCNICA PER AL SEGUIMENT DE LA LO 3/2018 DE 5 DE DESEMBRE DE PROTECCIÓ DE DADES PERSONALS I GARANTIA DELS DRETS DIGITALS I ELS SERVEIS DE DELEGAT DE PROTECCIÓ DE DADES

Expediente: 06-2026

Servei de consultoria jurídica i tècnica per al seguiment de la lo 3/2018, de 5 de desembre, de protecció de dades personals i garantia dels drets digitals i els serveis de delegat de protecció de dades

31.288
Presupuesto base
31.288
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
15 may 2026, 15:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 may 2026
Anuncio de Pliegos 15 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 jul 2026
Anuncio de Formalización 21 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Servei d'Incineració de Residus Urbans, SA

En la misma provincia (Tarragona)